Kadra Przedszkola

Pani Anna Pietrzak
DYREKTOR
mgr Anna Pietrzak

Jest nauczycielem dyplomowanym. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej na kierunku "Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna". Ponadto ukończyła kurs "Zarządzanie w oświacie" oraz studia podyplomowe na kierunku "Edukacja elementarna". Od 1997 roku pełni funkcję dyrektora placówki.

Pani Gabriela Flis
mgr Gabriela Flis

Nauczyciel dyplomowany z wyższym wykształceniem pedagogicznym. W pracy stwarza dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju, zaspokaja ich potrzeby i wyzwala ich twórczą aktywność. Chętnie wprowadza w swojej pracy innowacje pedagogiczne. W wolnych chwilach relaksuje się przy dobrej książce, w związku z tym zainicjowała w placówce akcję "Cała Polska czyta dzieciom". Bardzo lubi pracę z dziećmi, gdyż daje jej ona wiele zadowolenia i satysfakcji.

Pani Bożena Mazur
mgr Bożena Mazur

Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia wyższe magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie na kierunku "Wczesnoszkolna edukacja zintegrowana". W zawodzie nauczyciela pracuje od 24 lat. Lubi czytać ksiązki biograficzne.

Pani Beata Pawełczak
mgr Beata Pawełczak

Nauczyciel dyplomowany z wyższym wykształceniem pedagogicznym. Obecnie pracuje z grupą dzieci pięcioletnich. Codzienny kontakt z dziećmi daje jej dużo radości i satysfakcji z wybranego zawodu.

Pani Marzanna Różycka
mgr Marzanna Różycka

Nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie. W Samorządowym Przedszkolu Nr 1 w Bychawie pracuje od 12 lat. Proces edukacji przedszkolnej jest dla niej nieustannym wyzwaniem, sprawiającym ogromną satysfakcję. W swojej pracy dokłada wszelkich starań, aby przedszkolaki były każdego dnia szczęśliwe, bogate w doświadczenia i gotowe do ekspansji w środowisku szkolnym.

Pani Agnieszka Sobaszek
mgr Agnieszka Sobaszek

Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na kierunku "Pedagogika ogólna – specjalność: Pedagog szkolny", a także studia podyplomowe z zakresu "Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne". W codziennej pracy stara się stwarzać atmosferę przyjazną każdemu dziecku. Najważniejsza jest dla niej radość dzieci i uśmiech goszczący na ich twarzach. Nieustannie promuje zdolności dzieci poprzez udział w różnorodnych konkursach i przeglądach. Jej pasją jest muzyka. Bardzo lubi śpiewać.

Pani Bożena Sorek
mgr Bożena Sorek

Nauczyciel mianowany. Pracuje z grupą dzieci zróżnicowaną wiekowo. Pragnie przekazać swoją wiedzę i doświadczenie dzieciom i ich rodzicom, pokazując, jak wiele radości może przynieść nauka przez zabawę. Ciągle doskonali swój wartsztat pracy poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Pani Beata Sprawka
mgr Beata Sprawka

Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła "Studium przedszkolne" w Chełmie, oraz studia z "Pedagogiki przedszkolnej" i "Pedagogiki ogólnej" na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Bardzo lubi dzieci. Lubi także spędzać czas na łonie natury.

Pani Ewa Sprawka
Ewa Sprawka

Nauczyciel mianowany z wyższym wykształceniem pedagogicznym. Ukończyła: Pedagogikę specjalną i wczesnoszkolną. Jej praca z dziećmi oraz współpraca z rodzicami jest niezwykle kreatywna i dostarcza wiele satysfakcji.

Pani Mirosława Spust
mgr Mirosława Spust

Nauczyciel dyplomowany. Posiada dyplom "Wychowania przedszkolnego, pedagogiki wczesnoszkolnej i pedagogiki ogólnej". Stale rozwija swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez udział w różnorodnych kursach i warsztatach. W swojej pracy stara się zapewnić dzieciom miłą i serdeczną atmosferę, wspomaga ich wszechstronny rozwój, zdolności i zainteresowania. Jest pomysłodawczynią "Przeglądu Dziecięcych Talentów".

Pani Marzanna Różycka
mgr Beata Stelmach

Nauczyciel mianowany. Obecnie pracuje w oddziale przedszkolnym z grupą dzieci zróżnicowaną wiekowo. Bardzo lubi swoją pracę, której całkowicie się poświęca. W swojej codziennej pracy nieustannie poszukuje nowych metod nauczania i wychowania.

Pani Barbara Wójcik
mgr Barbara Wójcik

Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie. Bardzo lubi pracę z dziećmi, a jej efekty przynoszą jej wielką satysfakcję. W wolnych chwilach najchętniej lubi czytać dobrą książkę oraz oglądać programy publicystyczne.

NAUKA RELIGII:
mgr Monika Ziętek

JĘZYK ANGIELSKI:
mgr Beata Kamińska

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU, PEDAGOG SPECJALNY:
mgr Magdalena Budzyńska

PSYCHOLOG: