Archiwum - rok przedszkolny 2015/2016


Zakończenie roku przedszkolnego


24 czerwca 2016r. w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste zakończenie roku, dla tych dzieci, które od września pójdą do szkoły. W tym roku grupa dzieci kończących przedszkole była wyjątkowo mała. Na początku uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor - Anna Pietrzak, która podziękowała zarówno rodzicom i dzieciom za wspólnie spędzony w przedszkolu czas. Następnie miała miejsce krótka część artsytyczna, podczas której dzieci młodsze skierowały do starszaków kilka ciepłych słów, a w dalszej kolejności dzieci, które opuściły przedszkole zaprezentowały krótki program słowno - muzyczny. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor wręczyła wszystkim absolwentom pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Przedszkolaki sadziły zioła


W ostatnie przedwakacyjne dni dzieci z naszego przedszkola nie próżnowały, wręcz przeciwnie ciężko pracowały. Mianowicie dzieci wspólnie z Panią Dyrektor oraz swoimi wychowawczyniami sadziły zioła w donicach znajdujących się na placu przedszkolnym. W kolejnych dniach przedszkolaki samodzielnie podlewały posadzone zioła i nieustannie kontrolowały przedszkolny ogródek. Dla wszystkich przedszkolaków była to wspaniała lekcja przyrody.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Wielkie czytanie książek u Motylków


Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, dlatego wspólnie z rodzicami oraz z ich aktywnym udziałem rozpoczęliśmy akcję "Mamo, tato poczytaj mi bajeczkę" w ramach „Cała Polska czyta dzieciom”. Miała ona na celu kształcenie nawyków czytelniczych, nabywanie nawyku dbania o książki i szanowania ich. Chętni Rodzice przychodzili do naszej grupy i czytali dzieciom bajki przez nie wybrane. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały bajek, a także oglądały kolorowe ilustracje, następnie wypożyczały do domu książki z naszej biblioteczki.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Pszczółki w Magic Parku


Ostatnio przedszkolaki z grupy "Pszczółki" udały się na wycieczkę do Lublina do "Magic Parku". Dzieci bardzo miło spędziły czas na zabawie. Korzystały z różnorodnych urządzeń, takich jak: zjeżdżalnia, basen z piłkami, labirynt itp. Czas zleciał szybko, a dzieci wróciły bardzo zadowolone.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Motylki w wiosce indiańskiej


Dnia 15 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej „TOPAI” w Olszance. Na jeden dzień mogliśmy na kilka godzin przenieść się w świat wodzów, szamanów, tipi i wigwamów . Dużo dowiedzieliśmy się o życiu Indian – o ich tradycjach, strojach, domach, o tym, czym się żywili, jaką rolę w ich życiu pełniła muzyka. Każdy przedszkolak otrzymał indiańskie imię, a na buzi pojawiły się barwy wojenne. Potem był czas na szaleństwo na huśtawkach, trampolinie, dmuchańcach oraz w basenie z piłkami. Następnie zaprzyjaźniliśmy się z mieszkańcami wioski – kózkami, oślicą oraz konikami, które karmiliśmy sianem i świeżą trawą. To była wspaniała wycieczka, zakończona ogniskiem i kiełbaskami.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Krasnale w wiosce indiańskiej


W dniu 13.06.2016r. grupa "Krasnale" wyruszyła na wycieczkę do "Indiańskiej wioski TOPAI" w Olszance. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Dzieci miały okazję poznać zwyczaje i kulturę Indian. Mogły dotknąć eksponatów, przymierzyć stroje, grać na instrumentach, gotować - wszystko to odbywało się pod okiem pań przewodniczek. Ponadto dzieci: strzelały z łuku, polowały na węże, mogły umalować swoje buźki itp. Z wielką przyjemnością przedszkolaki korzystały z części rekreacyjnej: zjeżdżalni, trampoliny, basenu z piłkami. Mogły też karmić kozy, konie, osły. Na zakończenie pobytu odbyło się ognisko z pysznymi kiełbaskami. Wyprawa dała dzieciom i rodzicom wiele radości.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Dzień Rodziny u Pszczółek


Dnia 3 czerwca grupa "Pszczółki" obchodziła "Dzień Rodziny". Uroczystość rozpoczęła się o godz.16.00 częścią artystyczną na scenie BCK. Dzieci recytowały wiersze o mamie i tacie, a także śpiewały piosenki. Na zakończenie dzieci zaśpiewały rodzicom gromkie "Sto lat". Po krótkiej przerwie dzieci przygotowały niespodziankę dla rodziców i przedstawiły sztukę pt. "Mądry królewicz". Na zakończenie uroczystości rodzice przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Motylki w Magicznych ogrodach


10 czerwca grupa „Motylki” uczestniczyła w wycieczce do bajkowej krainy „Magicznych Ogrodów” - parku tematycznego w Trzciankach k. Janowca. Po wejściu na teren Ogrodów uczestników wycieczki powitał włochaty Mordol. Następnie dzieci udały się na edukacyjne zajęcia terenowe. Po zajęciach edukacyjnych dzieci zwiedzały teren Magicznych Ogrodów. Park składa się z kilkunastu krain tematycznych, do których dociera się wędrując wśród szumiących wodospadów, strumieni, kwitnących drzew oraz pachnących i kolorowych kwiatów. Wkomponowane w otoczenie place zabaw wyposażone są w urządzenia sprzyjające pobudzaniu zmysłów i zdobywaniu nowych umiejętności. Dzieci bawiły się w Wodnym Świecie, w Smoczym Gnieździe, krainie zamieszkałej przez smoki - mogły także bez obaw wspinać się po grzbietach tych niezwykłych stworzeń. Przejazd kolejką po Kwiatowej Dolinie pozwolił poznać zamieszkałe tam Wróżki Smużki, olbrzymią gąsienicę, ziemne skrzaty Bulwiaki i psotliwe włochate Mordole. Największe emocje wzbudziło Marchewkowe Pole, na którym rosną marchewki większe od ludzi.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Wycieczka Biedronek do zoo


W środę 8 czerwca dzieci z grupy "Biedronki" wyruszyły na wycieczkę do zamojskiego zoo. Zwiedzając ogród zoologiczny przedszkolaki poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych. Dzieci przeżyły niesamowitą przygodę. Ciekawie było w akwarium, śmiesznie w małpiarni, a wesoło u niedźwiadka. Wycieczka do zoo była ciekawą lekacją przyrodniczą dla naszych przedszkolaków. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się nad zalewem w Nieliszu.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Słoneczka w piekarni i w zakładzie fryzjerskim


8 czerwca przedszkolaki z grupy "Słoneczka", w związku z realizaowaną tematyką dotyczącą wykonywania różnych zawodów, wybrały się na wycieczkę do piekarni oraz do zakładu fryzjerskiego. W piekarni Pan Robert Gorgol pokazał dzieciom, w jaki sposób powstaje pieczywo, zaprezentował maszyny potrzebne do pracy, a także poczęstował dzieci świeżutkim pieczywem. Następnie dzieci udały się do zakładu fyzjerskiego Pani Agnieszki Kraśnickiej. Pani fryzjerka opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, a chętnym dzieciom wykonała wspaniałe fryzury.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Myszki świętowały Dzień Rodziny w plenerze


7 czerwca przedszkolaki z grupy "Myszki" wspólnie ze swoimi rodzicami i rodzeństwem, świętowały "Dzień Rodziny". Miejscem spotkania była "Dolina Bystrzycy" - wspaniałe miejsce na odpoczynek i zabawę. Wszyscy wspólnie dostarli na miejsce, po czym dzieci zaprezentowały dla Kochanych Rodziców krótką część artystyczną. Następnie przedszkolaki wręczyły rodzicom prezenty i wszysycy wspólnie zaczęli się razem bawić i świętować. Dzieci od razu udały się na "dmuchańce", gdzie zabawie i radości nie było końca. Dorośli grali w siatkówkę, wspólnie z dziećmi piekli kiełbaski, odpoczywali pod parasolami, spacerowali. "Świąteczne" popołudnie upłynęło we wspaniałej, rodzinnej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili i tylko szkoda, że czas tak szybko minął!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Teatrzyk Wróżka Malwinka


3 czerwca dzieci z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie pt. "Wróżka Malwinka". Prezentowana sztuka była wspaniała i niosła ze sobą głębokie przesłanie, bowiem tytułowa wróżka Malwinka, wszystkim starała się pomagać: rzeźbiarzowi, drwalowi, robaczkowi itp. Za tą pomoc otzymała potem zapłatę w postaci wiernych przyjaciół, którzy zrobili jej niespodziankę. Przedstawienie było bardzo ciekawe i pouczające.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Biedronki świętowały Dzień Mamy i Taty


2 czerwca przedszkolaki z grupy "Biedronki" świętowały "Dzień Mamy i Taty". Z tej okazji dzieci zaprezentowały dla swoich Kochanych Rodziców krótką część atystyczną, podczas której recytowały wiersze, śpiewały piosenki, przedstawiały inscenizację. Następnie dzieci wręczyły rodzicom własnoręczie wykonane upominki i wspólnie z rodzicami zasiadły do słodkiego poczęstunku.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Piknik rodzinny u Motylków


1 czerwca dzieci z grupy "Motylki" wraz z rodzicami świętowały "Dzień Rodziny". Zaprezentowały dwie inscenizacje: „Chodzą mamy” oraz „Tatusiowie”, śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły dla rodziców, po czym wręczyły mamom pudełeczka na biżuterię, a tatom muszki. Licznie przybyli rodzice włączyli się także do wspólnej zabawy, uczestnicząc w różnych konkursach. Potem było grillowanie w plenerze i zabawy na świeżym powietrzu.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Myszki na zajęciach edukacyjnych w bibliotece


Dnia 20 maja i 2 czerwca przedszkolaki z grupy "Myszki" po raz kolejny gościły w Bibliotece Publicznej. 20 maja dzieci uczyły się, jak korzystać z biblioteki. Pani Asia prezentowała zbiory książek dla dzieci, a także pokazała, jak we właściwy sposób wypożyczać książki. 2 czerwca przedszkolaki brały udział w zajęciach o tematyce ekologicznej, a mianowicie uczyły się, jak powstaje papier oraz co jest z niego wykonane. Dzieci wykonywały zabawne zadania i ćwiczenia, kolorowały obrazki, a także wykonywały wesołe odbijanki z literek. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Joannie Marek - Stanickiej za przygotowanie wspaniałych zajęć!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Dzień Dziecka w przedszkolu


1 czerwca to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Także i nasze przedszkolaki - z racji swojego święta - spędzały ten dzień w przedszkolu w nieco inny sposób. Niektóre grupy wspólnie ze swoimi paniami wyszły na lody, inne udały się w plener, aby brać udział w grach i zabawach organizowanych przez nauczycielki, jeszcze inne korzystały z chusty animacyjnej, kolorowych piłek itp. Ponadto dzieci korzystając z przepięknej słonecznej pogody urządzały sobie pikniki na trawie. I choć każda grupa dzień ten spędziła w inny sposób, to wszystkie przedszkolaki były bardzo zadowolone i z pewnością bardzo by chciały, aby "Dzień Dziecka" trwał cały rok.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Krasnale świętowały Dzień Mamy i Taty


31 maja przedszkolaki z grupy "Krasnale" świętowały w swojej sali "Dzień Mamy i Taty". Przedszkolaki zaprezentowały inscenizacje pt. "Tatusiowie" i "Mała łąka dla mamy i taty", a także wyśpiewały piosenki podczas koncertu życzeń dla rodziców. Po zakończonej części artystycznej dzieci wręczyły Kochanym Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, po czym wspólnie z rodzicami zasiadły do słodkiego poczęstunku.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Motylki świętowały urodziny Marcela


30 maja "Motylki" świętowały urodziny swojego kolegi - Marcela Szwałka. Był pyszny tort i cukierki, które rozdawał solenizant. Wszystkie przedszkolaki wraz z panią złożyły Marcelowi życzenia i zaśpiewały "Sto lat".

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Myszki i Krasnale w teatrze


Dnia 19 maja przedszkolaki z grupy "Myszki" i "Krasnale" udały się na wycieczkę do Teatru Andersena do Lublina na przedstawienie pt. "Mała Syrenka". Dzieci były zachwycone tym, co zobaczyły. Piękne stroje, niecodzienna scenografia, aktorzy przemieszczający się wśród publiczności, wszystko to, zrobiło na dzieciach wielkie wrażenie. Przedszkolaki wróciły z wycieczki bardzo zadowolone i już zadeklarowały, że chętnie udadzą się do teatru na kolejną sztukę.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Wycieczka Motylków


Przedszkolaki z grupy „Motylki” 17 maja pojechały na wycieczkę do Lublina. Dzieci były w Teatrze Andersena, gdzie obejrzały spektakl „Mała Syrenka”. Następnie spacerowały uliczkami Starego Miasta i po dziedzińcu zamkowym. „Motylki” również wspaniale bawiły się w centrum zabaw dla dzieci "Koziołek", gdzie wykazały się sprawnością w korzystaniu z różnych urządzeń oraz miały okazję jazdy ruchomymi schodami.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Biedronki na zajęciach bibliotecznych


Przedszkolaki z grupy "Biedronki" skorzystały ostatnio z zaproszenia pani bibliotekarki i udały się na zajęcia biblioteczne do Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszczącej się w Bychawskim Centrum Kultury. Podczas zajęć dzieci słuchały pani Asi, która opowiadała przedszkolakom, jak należy z biblioteki korzystać, jak należy się w bibliotece zachowywać. Ponadto pani zwrócła uwagę na zasady wypożyczania książek. Dzieci spędziły bardzo miło czas, gdyż wzięły także udział w zajęciach plastycznych - wykonały piękne zakładki do książek.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Motylki dbają o środowisko


Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi,22 kwietnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane na zielono. Uczyły się segregować śmieci, wykonały z szarego papieru ekologiczne torby. W miejscowym sklepie grupa zaprezentowała piosenkę o tematyce ekologicznej. Punktem kulminacyjnym był happening, który zorganizowaliśmy w czasie przemarszu przez wieś. Dzieci niosły plakat „Zostań Ziemi przyjacielem” i rozdawały mieszkańcom ulotki. Na zakończenie posprzątaliśmy ogród przedszkola i boisko. Postanowiliśmy wszyscy, że będziemy przez cały rok bacznie zwracać uwagę na to, czy nasi rówieśnicy, rodzice i inni mieszkańcy w wystarczający sposób dbają o porządek. Szczególnie, czy nie zaśmiecają naszej okolicy.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zajęcia ruchowe Nutek


Przedszkolaki z grupy "Nutki" skorzystały ostatnio z pięknej, wiosennej pogody i udały się wspólnie ze swoją panią na zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu. Przedszkolaki wykonywały ćwiczenia gimnastyczne oraz brały udział w różnych konkurencjach sportowych.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zajęcia matematyczno - przyrodnicze u Myszek


"Myszki" nieustannie pogłębiają swoją wiedzę z zakresu różnych dziedzin. Ostatnio przedszkolaki brały udział w zajęciach matematyczno - przyrodniczych. Dzieci poznawały zwierzęta mieszkające na wiosennej łące, uczestniczyły w wiosennych zabawach ruchowych, a także wykonywały pracę plastyczną - wiosenne zwierzątko. Ponadto przedszkolaki wykonywały ćwiczenia matematyczne, doskonalące umiejętności matematyczne.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Przedszkolaki w straży


4 maja dzieci z naszego przedszkola udały się na wycieczkę do Straży Pożarnej w Bychawie. Panowie strażacy, jak zwykle przyjęłli nas bardzo miło. Najpierw dzieci złożyły strażakom życzenia z okazji ich święta, wręczyły upominki i zaśpiewały gromkie "Sto lat". Następnie dzieci słuchały informacji, które przekazywali panowie strażacy. Dzieci mogły także wsiąść do samochodu strażackiego oraz zadać panom różne pytania. Wycieczka była dla dzieci wielkim przeżyciem. Serdecznie dziękujemy panom strażakom za przekazanie cennych informacji i miłą atmosferę.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Pszczółki z wizytą w ogrodzie


28 kwietnia grupa "Pszczółki" odwiedziła ogródek przydomowy Państwa Kilijanków. Mama Miłosza opowiedziała, jakie prace wykonuje w ogrodzie. Duże wrażenie na dzieciach zrobiły wielkie sadzonki pomidorów oraz sałata pod fizeliną. Potem wyruszyliśmy na poszukianie innych ogródków. Odkryliśmy nowy plac zabaw i spędziliśmy tam trochę czasu. Podczas spaceru wstąpiliśmy także do naszej koleżanki z grupy Oli Ścierzyńskiej. Dzieci spędziły tam bardzo miło czas. Wracając do przedszkola na obiad, stwierdziliśmy, że wiosna już dawno przyszła do ogródków działkowych.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zajęcia badawcze u Nutek


Przedszkolaki z grupy "Nutki" brały udział w zajęciach badawczych. Dzieci przeprowadzały różnorodne eksperymenty z wodą i różnymi przedmiotami. Z pewnością przedszkolaki świetnie czuły się w roli małych badaczy przyrody.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Pszczółki w teatrze


22 kwietnia 2016r. "Pszczółki" pojechały autokarem do Lublina do teatru im. Andersena na przedstawienie pt. "Baśń o zaklętym kaczorze". Dzieciom bardzo podobało się w teatrze, a sama sztuka wzbudziła dreszczyk emocji, ponieważ postać czarownicy była trochę straszna, zaś pozostałe postacie zabawne.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Przedszkolaki obejrzały "Calineczkę"


W dniach 20 i 21 kwietnia 2016r. przedszkolaki z naszej placówki miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. "Calineczka". Przedstawienie przygotowane zostało przez dzieci z kółka teatralnego, działającego przy Bychawskim Centrum Kultury. Przedszkoalki były zachwycone tym, co zobaczyły. Dzieci wspaniale odegrały swoje role. Na zakończenie przedszkolaki biły artystom wielkie brawa.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Pszczółki w gabinecie stomatologicznym


Dnia 21 kwietnia 2016r. dzieci z grupy "Pszczółki" odwiedziły gabinet stomatologiczny przy SP w Bychawie. Pani stomatolog opowiedziała o pracy dentysty, zaprezentowała narzędzia, jakimi posługuje się w swojej pracy. Ponadto rozmawiała z dziećmi na temat profilaktyki jamy ustnej. Na koniec pani doktor zapraszała dzieci do częstego odwiedzania gabinetu stomatologicznego.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Wiosenne zajęcia Nutek


Grupa "Nutki" nieustannie uczestniczy w zajęciach przyrodniczych. Dzieci pogłębiają wiedzę dotyczącą wiosny. Z tej racji przedszkolaki odbywają liczne wycieczki w teren, a także biorą udział w zajęciach tematycznych w sali, wykonując np. różnorodne prace plastyczne.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Klaun u Motylków


Grupę "Motylków" odwiedził zabawny klaun Walduś. Robiąc śmieszne sztuczki i maskarady zachęcał dzieci do jedzenia owoców i warzyw. Chętni mogli zostać jego pomocnikiem lub wcielić się w znane postacie. Dzieci sprawdzały swój spryt, zwinność i siłę. Wszyscy bardzo dobrze się bawili!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Misie robiły wiosenne kanapki


Przedszkolaki z grupy "Misie" robiły ostatnio wiosenne kanapki. Dzieci pogłębiały wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, a także uczestniczyły w zajęciach kulinarnych. Kanapki wyszły przepyszne!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Co ciekawego robią Nutki?


Przedszkolaki z grupy "Nutki" bardzo miło i ciekawie spędzają przedszkolny czas. Dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach: ruchowych, muzycznych, przyrodniczych, plastycznych itp. Ponadto przedszkolaki chodzą na spacery, zapraszają do siebie wielu wspaniałych gości np. pani fryzjerka, pani pielęgniarka itp. Dzieci również biorą udział w zajęciach kulinarnych - same przygotowują wiosenne kanapki, czy owocowe pyszności. Czas w grupie "Nutki" płynie szybko i przyjemnie.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Myszki świętowały urodziny Michała


W piątek przedszkolaki z grupy "Myszki" świętowały urodziny swojego kolegi - Michałka Milanowskiego. Michał z okazji swoich urodzin przyniósł do przedszkola piękny, a zarazem przepyszny tort i cukierki. Dzieci wraz z paniami złożyły Michałowi życzenia, w prezencie odśpiewały wiosenną piosenkę oraz gromkie "Sto lat". Następnie wszystkie dzieci zajęły miejsca przy stoliku. Solenizant odważnie zdmuchnął świeczki, po czym dzieci biły mu wielkie brawa. Następnie Michał częstował swoje koleżanki i kolegów tortem. Wszyscy zajadali się słodkościami.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zajęcia plastyczno - przyrodnicze u Krasnali


Przedszkolaki z grupy "Krasnale" brały udział w zajęciach plastyczno - przyrodniczych. Dzieci zdobywały wiadomości z zakresu kosmosu, uczyły się nazw planet, ich położenia itp. Ponadto przedszkolaki wykonywały mnóstwo prac związanych z tematyką wiosenną: samodzielnie sadziły kwiaty, a także wykonywały przepiękne, wiosenno - świąteczne prace plastyczne.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Spotkanie świąteczne


W środę w naszym przedszkolu odbyło się "Świąteczne spotkanie wielkanocne". W spotkaniu uczestniczyły dzieci oraz nauczyciele. Podczas spotkania Pani Katechetka - Anna Mazurek przybliżyła dzieciom tradycje świąteczne, poprowadziła wspólną modlitwę oraz śpiew. Następnie wszyscy składali sobie świąteczne życzenia i dzielili wielkanocnym jajkiem.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Wręczenie nagród w konkursie na kartkę świąteczną


23 marca w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Pana Burmistrza dla osób wyróżnionych w konkursie na wielkanocną kartkę pocztową. Miło nam poinformować,iż wśród wyróżnionych znalazały się także dzieci z naszego przedszkola. Wyróżnienia otrzymały: Natalia Podolak z grupy "Misie", Iga Kowalska z grupy "Myszki", Weronika Kuropewska z grupy "Krasnale", Aleksandra Ścierzyńska z grupy "Pszczółki" oraz Sebastian Madej z grupy "Motylki" (oddział w Osowie). Dzieci otrzymały piękne nagrody oraz dyplomy. Serdecznie gratulujemy!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Motylki powitały wiosnę


Także przedszkolaki z grupy "Motylki" (oddział w Osowie) powitały wiosnę. Wspólnie ze swoją panią wykonały piękną kukłę, a następnie udały się na wiosenny spacer i przegoniły zimę, witając wiosnę.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Przedszkolaki powitały wiosnę


W miniony poniedziałek nasze przedszkolaki z radością powitały wiosnę. Wprawdzie na dworze było trochę chłodno, ale dzieci wspólnie ze swoimi paniami sprawiły, iż dzień ten w przedszkolu był szczególny. Najpierw przedszkolaki brały udział w wiosennych grach i zabawach w swoich salach, śpiewały wiosenne piosenki, wykonywały wiosenne prace plastyczne. Następnie dzieci udały się na plac przedszkolny, aby pożegnać zimę i powitać tak długo wyczekiwaną wiosnę.Mamy nadzieję,że wiosna nas posłucha i ciepłe dni niedługo nadejdą.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


VI Przegląd Dziecięcych Talentów


20 marca w Bychawskim Centrum Kultury już po raz szósty odbył się Przegląd Dziecięcych Talentów. W przeglądzie wzięły udział dzieci z terenu naszego miasta i gminy. Dzieci udowodniły, iż drzemie w nich naprawdę wielki potencjał. Uczestnicy prezentowali piosenki, wiersze, tańce, grę na instrumentach, gimnastykę artystyczną itp. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji tego przedsięwzięcia: Panu Burmistrzowi za honorowy patronat nad przeglądem i ufundowanie nagród dla dzieci oraz pracownikom urzędu, Panu Dyrektorowi i pracownikom BCK - u, Pracownikom Kasy Stefczyka - oddział w Bychawie za ufundowanie dodatkowych nagród i słodkiego poczęstunku.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Ciekawe zajęcia w grupie Krasnale


Przedszkolaki z grupy "Krasnale" nieustannie biorą udział w bardzo ciekawych zajęciach dydaktycznych. Dzieci uczestniczą w zajęciach ruchowych, plastycznych, muzycznych, a także w zajęciach bibliotecznych. Dzięki temu przedszkolaki pogłębiają już zdobytą wiedzę oraz gromadzą nowe wiadomości.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zabawa choinkowa


W lutym w naszym przedszkolu odbyła się "Zabawa choinkowa" dla wszystkich przedszkolaków. Podczas zabawy dzieci bawił wodzirej, który zachęcał naszych milusińsich do tańca, a także organizował różnorodne zabawy. Na zabawę choinkową dzieci przyszły wspaniale poprzebierane za różnych bohaterów. Każda grupa mogła wykonać sobie także pamiątkowe zdjęcie.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Dzień Babci i Dziadka


Pod koniec stycznia w naszym przedszkolu w poszczególnych grupach odbyła się "Uroczystość Dnia Babci i Dziadka". Z tej okazji dzieci przygotowały wspaniałe występy, podczas których śpiewały piosenki, recytowały wiersze, wykonywały tańce. Przedszkolaki wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki, a także zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Myszki na zajęciach edukacyjnych w bibliotece


W piątek przedszkolaki z grupy "Myszki" udały się do Biblioteki Publicznej na zajęcia edukacyjne. Dzieci zdobywały wiedzę z zakresu przyrody. Przedszkolaki słuchały opowieści Pani bibliotekarki, kolorowały i segregowały obrazki, a następnie wykonywały ćwiczenia doskonalące logiczne myślenie. Serdecznie dziekujemy Pani Joannie Marek - Stanickiej za zaproszenie i za przeprowadzenie wspaniałych zajęć, które wzbogaciły naszą wiedzę. Gdy dzieci wracały do przedszkola korzystały z uroków pięknej zimy.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Jasełka w BCK - u


17 stycznia przedszkolaki z grupy "Myszki" wzięły udział w Przeglądzie Jasełek w Bychawskim Centrum Kultury. Nasze przedszkolaki wspaniale zaprezentowały historię o Narodzinach Pana Jezusa. Po występie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i przede wszystkim gromkie brawa.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zabawy zimowe Myszek


Mimo, iż zima na dobre jeszcze u nas nie zagościła, przedszkolaki z grupy "Myszki" postanowiły wykorzystać śnieg, który niedawno spadł na nasze dachy i wspólnie ze swoją panią wyszły do ogrodu przedszkolnego, aby choć trochę doświadczyć zimy. Dzieci brały udział w zimowych zabawach, rzucały się śnieżkami, robiły na śniegu aniołki, spacerowały - wspólnie się bawiły. Radości nie było końca. Mamy nadzieję, że niedługo spadnie więcej śniegu i uda nam się także ulepić bałwana.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Kolędowanie Pszczółek


Przedszkolaki z grupy "Pszczółki" w grudniu kolędowały pod bychawską szopką, zaś w Święto Trzech Króli dzieci wspólnie ze swoją wychowawczynią - Panią Mirosławą Spust, wzięły udział w kolędowaniu zorganizowanym w Bychawskim Centrum Kultury. Oprócz dzieci z naszego przedszkola wystąpiły także inne grupy i zespoły z okolicznych miejscowości. Nasze przedszkolaki jak zwykle zaprezentowały wysoki poziom i pięknie wykonały kolędy i pastorałki. Serdecznie dziękujemy "Pszczółkom" oraz ich wychowawczyni za promowanie naszej placówki w społeczności lokalnej.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Gimnastyka u Pszczółek


Przedszkolaki z grupy "Pszczółki" brały ostatnio udział w zajęciach gimnastycznych. Były to bardzo ciekawe zajęcia, gdyż dzieci ćwiczyły wykorzystując nowe przybory gimnastyczne. Dzieciom bardzo przypadły do gustu taśmy lateksowe, prześcieradło gimnastyczne oraz rozkładające się w powietrzu piłeczki. Dzieci chętnie brały udział w zajęciach.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Pszczółki kolędowały pod bychawską szopką


27 grudnia 2015r. pod bychawską szopką odbyło się kolędowanie. Wśród wykonawców znalazły się także dzieci z naszego przedszkola - grupa "Pszczółki". Dzieci pod przewodnictwem swojej wychowawczyni - Pani Mirosławy Spust wykonały kolędy i pastorałki. Przepiękny śpiew sprawił, iż dzieci po występie otrzymały gromkie brawa.


Zajęcia otwarte u Pszczółek


Przed świętami "Pszczółki" wykonywały różne świąteczne prace. Podczas zajęć "Pszczółkom" towarzyszyli Rodzice, którzy wspólnie z dziećmi wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez Panią Mirosławę Spust. Rodzice brali udział w różnych zabawach oraz pomagali dzieciom w wykonaniu świątecznych dekoracji. Na zajęciach obecna była także Pani Dyrektor przedszkola. Dzieci wspólnie z Rodzicami wykonali przepiękne prace.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Wigilia u Motylków


W grudniu u „Motylków” działo się bardzo dużo. Dzieci pracowicie przygotowywały się do świąt, wykonując różne ozdoby choinkowe. Dużą atrakcją było pieczenie i ozdabianie cukrowymi pisakami świątecznych pierniczków, które wszyscy jedli podczas przedszkolnej wigilii. Było bardzo uroczyście. Dzieci w pięknych przebraniach recytowały wiersze o tematyce bożonarodzeniowej, śpiewały kolędy, a także pastorałkę pt. „Gore gwiazda Jezusowi”, grając na instrumentach perkusyjnych. Spotkanie opłatkowe uświetniła swoją obecnością Pani Dyrektor i Rodzice.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Spotkanie opłatkowe


21 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się "Świąteczne spotkanie opłatkowe" dla całej społeczności przedszkolnej. Podczas spotkania Pani Katechetka wyświetliła dzieciom krótką prezentację dotyczącą Świąt Bożego Narodzenia. Następnie przedszkolaki z grupy "Myszki" zaprezentowały jasełka, po czym wszyscy wspólnie dzielili się opłatkiem, składali sobie świąteczne życzenia i śpiewali kolędy.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Wręczenie nagród w konkursie na kartkę świąteczną


21 grudnia 2015r. w sali konferencyjnej odbyło się wręczenie nagród dla osób wyróżnionych w konkursie na świąteczną kartkę pocztową. Miło nam poinformować, że także dzieci z naszego przedszkola zostały wyróżnione i otrzymały z rąk Pana Burmistrza podziękowania i upominki. Z naszej placówki wyróżnienia otrzymały następujące dzieci: Amelia Kilijanek z grupy "Krasnale", Julia Kryska z grupy "Biedronki", Hanna Dolecka z grupy "Pszczółki" oraz Stanisław Bryczek z grupy "Myszki". Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Spotkanie świąteczne u Myszek


18 grudnia 2015r. w grupie przedszkolnej "Myszki" odbyło się spotkanie świąteczne. W godzinach popołudniowych przybyli do przedszkola Nasi Kochani Rodzice oraz zaproszeni Goście, a wśród nich Pani Dyrektor. Dzieci zaprezentowały jasełka, odśpiewały kolędy i pastorałki, po czym wręczyły gwiazdkowe upominki w postaci pięknych choinek. Następnie wszyscy składali sobie świąteczne życzenia i dzielili się opłatkiem. To wspóle świąteczne spotkanie spowodowało, iż w niejednym oku zakręciła się łza radości i wzruszenia.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Biedronki robiły smaczne pierniczki


Przedszkolaki z grupy "Biedronki" wykonywały ostatnio bardzo miłą i "smaczną" pracę. Dzieci wspólnie ze swoją panią zdobiły świąteczne pierniczki. Lukrowały i dekorowały różnymi materiałami cukierniczymi. Zabawie i radości nie było końca. Na zakończenie pracy przedszkolaki oczywiście skosztowały przygotowanych przez siebie pyszności. Dzieci zajadały się słodkościami. "Biedronki" poczuły, że święta rzeczywiście są już bardzo blisko.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Ciekawe zajęcia u Motylków


Motylki miały bardzo interesujące zajęcia – spotkanie z panią krawcową, mamą Bartka. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, czym zajmuje się krawcowa i czego używa w swojej pracy. Mogły także obserwować szycie na maszynie. Pani Danusia wszystkim przedszkolakom uszyła woreczki. Lalka Zuza dostała nową spódniczkę, a inne lale kołderki i poduszki. Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Świąteczne zajęcia otwarte u Nutek


Także w grupie "Nutki" przygotowania do świąt idą do przodu. Przygotowują się nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. Właśnie u "Nutek" miały ostatnio miejsce zajęcia otwarte dla rodziców. Rodzice, którzy przybyli na zajęcia wykonywali wspólnie z dziećmi świąteczne dekoracje m. in. stroiki. Praca z rodzicami szła bardzo szybko. Ach, jak było przyjemnie.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zajęcia kulinarne u Krasnali


Przedszkolaki z grupy "Krasnale" często biorą udział w zajęciach kulinarnych. Jesienią przedszkolaki przygotowywały pyszną owocową sałatkę, natomiast ostatnio z racji zbliżających się świąt, dzieci piekły świąteczne pierniczki. Wykonywanie przekąsek idzie dziecom bardzo dobrze.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Mikołaj w przedszkolu


7 grudnia do naszego przedszkola przybył długo wyczekiwany przez dzieci gość - Święty Mikołaj. Mikołaj odwiedził wszystkie grupy przedszkolne w naszej placówce. Dzieci otrzymały wspaniałe prezenty wśród których były: kolorowanki, samochody, lalki, puzzle, gry edukacyjne i słodycze. W podziękowaniu dzieci śpiewały dla Mikołaja piosenki oraz recytowały wiersze. No i oczywiście zaprosiły Mikołaja do naszej placóki za rok!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Przygotowania do świąt u Tygrysków


Przedszkolaki z grupy "Tygryski" z całych sił przygotowują się do świąt. Ostatnio dzieci wspólnie ze swoją wychowawczynią - Panią Beatą Pawełczak ubierały w sali choinkę. Dzieci pięknie udekorowały świąteczne drzewko i sprawiło im to wiele radości.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Wycieczka Pszczółek na komisariat policji


W dniu 03.12.2015r. grupa "Pszczółki" odwiedziła Komisariat Policji w Bychawie. Dzięki uprzejmości Pana Marka Dulbasa dzieci mogły zwiedzić tymczasowy areszt, dyżurkę, salę odpraw, pokoje pracujących policjantów śledczych, sekretariat, gabinet komendanta oraz jego zastępcy, salę ćwiczeń i siłownię. "Pszczółki" zobaczyły również różne urządzenia potrzebne do pracy w policji. Atrakcją spotkania niewątpliwie był radiowóz policyjny.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Urodziny Julki i Kamilki


Przedszkolaki z grupy "Tygryski" świętowały ostatnio w swojej grupie urodziny koleżanek - Julki i Kamilki. Dziewczynki z okazji swojego święta przyniosły do przedszkola piękny tort, którym poczęstowały całą grupę. "Tygryski" odśpiewały dziewczynkom gromkie "Sto lat" oraz złożyły urodzinowe życzenia.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zabawa andrzejkowa


26 listopada w naszym przedszkolu w poszczególnych grupach odbyła się "Zabawa andrzejkowa". Większość dzieci przyszła tego dnia do przedszkola pięknie przebrana. Wszystkie dzieci w tym dniu brały udział w zabawach przygotowanych przez wychowawczynie. Wszystkiemu towarzyszyły wspólne tańce i słodki poczęstunek.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Tygryski i Słoneczka na poczcie


Przedszkolaki z grupy "Tygryski" i "Słoneczka" wybrały się ostatnio na wycieczkę na bychawską pocztę. Dzieci zapoznały się z pracą pocztowca, dowiedziały się jakie czynności wykonuje się na poczcie oraz jaką drogę przebywa wysłany przez nas list. Ponadto przedszkolaki wysłały listy do Świętego Mikołaja.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Dzień pluszowego misia


Przedszkolaki z naszej placówki 25 listopada świętowały "Dzień pluszowego misia". Niektóre dzieci na zajęcia o pluszowym misiu udały się do Biblioteki Publicznej do BCK - u, inne zaś brały udział w swoich salach w zajęciach organizowanych przez nauczycieli. Wszysycy byli bardzo zadowoleni z zajęć, bo w końcu miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Ubranie na chłody - zajęcia u Myszek


Przed nami coraz więcej chłodnych dni, dlatego przedszkolaki z grupy "Myszki" wzięły udział w zajęciach dotyczących tej tematyki. Dzieci zastanawiały się, jak należy się ubierać w chłodne dni, aby nie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Przedszkolaki wybierały elementy garderoby potrzebne do ubrania, a także samodzielnie zaprojektowały jesienno - zimową czapkę.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Matematyczne i patriotyczne zajęcia u Nutek


Przedszkolaki z grupy "Nutki" nieustannie biorą udział w ciekawych zajęciach o róznorodnej tematyce. Podczas ostatnich zajęć doskonaliły swoje umiejętności matematyczne tworząc zbiory oraz przeliczając znajdujące się w nich elementy. Ponadto dzieci wzięły udział w zajęciach dotyczących naszej Ojczyzny - Polski. Z pewnością to nauczy ich, jak być prawdziwymi patriotami.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Tygrysków sposób na jesienną nudę


Mimo, iż pogoda za oknem iście jesienna, przedszkolaki z grupy "Tygryski" wcale nie nudzą się w naszej placówce. Ostatnio dzieci brały udział w zajęciach z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Przedszkolaki poznały wiele różnych zabaw. Zajęcia były dla dzieci wielką frajdą i wprowadziły wesoły nastrój.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Pasowanie na starszaka


30 października w naszym przedszkolu miała miejsce uroczystość "Pasowania na starszaka". Wszystkie dzieci 5- i 6- letnie zostały pasowane na starszaków. Podczas uroczystości, na którą licznie przybyli nasi kochani rodzice, dzieci zaprezentowały krótką część artystyczną - recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Następnie przed Panią Dyrektor złożyły obietnice, po czym każde z dzieci indywidualnie zostało przez Panią Dyrektor pasowane na starszaka. Po części oficjalnej dzieci udały się do swoich sal, gdzie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodką niespodziankę. Ten dzień był naprawdę wyjątkowy!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Teatrzyk w przedszkolu


29 października w naszym przedszkolu mogliśmy oglądać wspaniałe przedstawienie. Wszystko to dzięki aktorom, którzy po raz kolejny przybyli do nas na zaproszenie Pani Dyrektor. Tym razem oglądaliśmy "Kopciuszka". Ta znana i tak bardzo lubiana przez dzieci baśń została wspaniale zaprezentowana przez przybyłych do nas gości. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały sztukę.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zapracowane Krasnale


Przedszkolaki z grupy "Krasanale" są bardzo zapracowane. Można to potwierdzić oglądając ich przepięknie wykonane prace plastyczne, czy podziwiając wspaniały, stworzony przez dzieci kącik przyrodniczy. Pondto "Krasnale" dbają o swoje zdrowie regularnie ćwicząc i chodząc na spacery.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zajęcia jesienne u Myszek


Przedszkolaki z grupy "Myszki" bardzo cieszą się, że przyszła do nas jesień, bowiem chętnie pogłębiają swoją wiedzę dotyczącą właśnie tej pory roku. Dzieci wykonują wiele jesiennych prac plastycznych, uczą się piosenek i wierszy o jesieni, poznają dary jesieni, z których stworzyły wspaniały kącik przyrodniczy. Ponadto znalazły czas także na coś przyjemnego - pewnego dnia "Myszki" same robiły owocowe szaszłyki, oczywiście z przyniesionych darów jesieni - pysznych owoców!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Biedronki robiły owocowe szaszłyki


To był dzień wytężonej pracy. Dzieci przygotowały własnoręcznie owocowe szaszłyki. Zrobiły je z przyniesionych do przedszkola różnych owoców. Najpierw przedszkolaki oglądały je, określały ich kształt, kolor, wielkość aż w końcu nadeszła pora na kolorowy deser. Dzieci dostały na talerzu kolorowe kawałki owoców i nakłuwały je na patyczki. Gdy były już gotowe można je było zjeść - mniam,mniam - były pyszne.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Co słychać u Nutek?


Przedszkolaki z grupy "Nutki" od początku roku ostro wzięły się do pracy i dzieje się u nich wiele ciekawych rzeczy. Dzieci wspólnie z wychowawczynią chodzą na spacery, tańczą, śpiewają, zdobywają wiedzę. Mają także czas na przyjemności - ostatnio robiły owocowy koktajl, którym później się zajadały. Był naprawdę pyszny!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Gminny Dzień Edukacji Narodowej


16 października w BCK-u odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości uczniowie ze szkoły podstawowej ze Starej Wsi zaprezentowali część artystyczną. Następnie zostały w stronę nauczycieli skierowane życzenia i ciepłe słowa. Niektórzy nauczyciele otrzymali nagrody przyznane przez Pana Burmistrza oraz Dyrektorów poszczególnych szkół i przedszkoli. Miło nam poinformować, iż nauczyciele z naszej placówki także zostali wyróżnieni. Nagrodę Burmistrza otrzymały: Pani Dyrektor - Anna Pietrzak i Pani Mirosława Spust, zaś nagrodę Dyrektora otrzymały: Pani Bożena Sorek i Pani Agnieszka Sobaszek. Serdecznie gratulujemy!

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


Zakończenie roku


26 czerwca 2015r. w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste zakończenie roku dla dzieci ze starszych grup. Na uroczystość licznie przybyli rodzice, aby podziwiać swoje pociechy, które tak niedawno przyszły do przedszkola, a teraz część z nich opuszcza przedszkolne progi. Podczas uroczystości jako pierwsza głos zabrała Pani Dyrektor - Anna Pietrzak, która skierowała kilka ciepłych słów w stronę rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim dzieci. Następnie dzieci z młodszych grup wyrecytowały piękne wiersze, żegnając tym samym starszaków. Główną część artystyczną przygotowały dzieci ze starszych grup: "Pszczółki" wykonały piękne, melodyjne utwory muzyczne, "Słoneczka" zaprezentowały przedstawienie "Królewna Śnieżka", zaś "Misie" zatańczyły poloneza. Na zakończenie "starszaki" otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia - kliknij tutaj!


do góry ^


Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Bychawie - 2012